Zaloguj

Aktualności

Kategoria:
Artykuł
Znasz dobrze method feeder?
2019-04-04

Wędkarstwo karpiowe cieszy się bardzo dużą popularnością na całym świecie. W Polsce jest bardzo dużo wielbicieli tej dyscypliny. Choć method feeder jest jedną z metod jej połowu, to – moim zdaniem - nie jest jeszcze bardzo popularna w naszym kraju. 

Jesteście ciekawi całego artykułu, który przygotował Artur? Zapraszamy do najnowszego numeru e-magazynu Świat Karpia 4/2019, który jest dostępny w naszej aplikacji WYDAWNICTWO AS PRO MEDIA.

Artykuł
Wiosenne starorzecze
2019-04-04

Wiosna to czas, na który każdy czeka z utęsknieniem. Budząca się przyroda daje znak, że już czas na rozpoczęcie sezonu. Dla mnie znakiem wiosny są śpiewające ptaki, kwitnące drzewa i karpiarz stojący nad brzegiem swego jeziora, który obserwuje zbiornik i szuka pierwszych oznak żerowania ryb. 

Jesteście ciekawi całego artykułu, który przygotował Norbert? Zapraszamy do najnowszego numeru e-magazynu Świat Karpia 4/2019, który jest dostępny w naszej aplikacji WYDAWNICTWO AS PRO MEDIA.

Artykuł
Czy kulka musi pachnieć? cz. 2
2019-04-04

Aby uzyskać atrakcyjną przynętę, musimy pamiętać o odpowiednim skomponowaniu miksu. Każdy pewnie ma swoje sprawdzone przepisy i jeśli są one skuteczne, nie warto ich zmieniać. 

Jesteście ciekawi całego artykułu, który przygotował Mariusz? Zapraszamy do najnowszego numeru e-magazynu Świat Karpia 4/2019, który jest dostępny w naszej aplikacji WYDAWNICTWO AS PRO MEDIA.

Artykuł
Powtórka z rozrywki
2019-04-04

Zawsze planuję swoje wyjazdy na karpie z dużym wyprzedzeniem, zwłaszcza te tygodniowe, gdyż urlopu w ciągu roku nie mam za wiele. Już rok wcześniej przewidziałem dwie tygodniowe zasiadki nad łowiskiem Gosławice. Z jakim efektem?

Jesteście ciekawi całego artykułu, który przygotował Tomek? Zapraszamy do najnowszego numeru e-magazynu Świat Karpia 4/2019, który jest dostępny w naszej aplikacji WYDAWNICTWO AS PRO MEDIA.

Artykuł
Dzień dobry, wiosno!
2019-04-04

Od 21 marca mamy kalendarzową wiosnę. Czy to właśnie wtedy należy wyruszyć na karpie? Odpowiedź na to pytanie znajdziecie w artykule Łukasza Lechowskiego. 

Jesteście ciekawi całego artykułu, który przygotował Łukasz? Zapraszamy do najnowszego numeru e-magazynu Świat Karpia 4/2019, który jest dostępny w naszej aplikacji WYDAWNICTWO AS PRO MEDIA.

Artykuł
Wiosenny, nocny method feeder
2019-04-04

Początek kwietnia to czas, gdy matka natura budzi się do życia. Uwarunkowane to jest w bardzo dużym stopniu przebiegiem zimy. Jeśli śnieg i nocne mrozy szybko się zakończą, to nasze karpiowanie na method feeder w nocy możemy zacząć nawet w marcu. 

Jesteście ciekawi całego artykułu, który przygotował Artur? Zapraszamy do najnowszego numeru e-magazynu Świat Karpia 4/2019, który jest dostępny w naszej aplikacji WYDAWNICTWO AS PRO MEDIA.

Artykuł
Mistrzostwa dla juniorów
2019-04-04

List do k., czyli Mistrzostwa dla juniorów!

Zapraszamy do lektury kolejnego z cyklu Listów do k. autorstwa Krystiana Grochowskiego. W tym wydaniu dowiecie się jak przebiegają Mistrzostwa Polski Juniorów, na jakiej wodzie i jak się do nich przygotować.

Jesteście ciekawi całego artykułu, który przygotował Krystian? Zapraszamy do najnowszego numeru e-magazynu Świat Karpia 4/2019, który jest dostępny w naszej aplikacji WYDAWNICTWO AS PRO MEDIA.

Aktualności
Świat Karpia 4/2019 - już jest dostępny!
2019-04-04

Wiosna przyszła, a wraz z nią kolejny, bardzo "wiosenny" numer Świata Karpia. W bieżącym wydaniu skupiliśmy się przede wszystkim na patentach na tę porę roku oraz coraz modniejszej ostatnio metodzie feederowej. 

Świat Karpia nr 28, czyli wydanie kwiecień 2019 jest już dostępne w aplikacji. Zapraszamy do lektury 8 artykułów, wśród których znajdziecie świetne teksty Łukasz Lechowskiego, Norberta Regulskiego czy debiutujących w naszym magazynie Artura Kraśnickiego i Artura Rodaka.

W aktualnym wydaniu znajdziecie 8 artykułów oraz redakcyjny przegląd rynku. Oto lista autorów wraz z artykułami:

  • Łukasz Lechowski - Dzień dobry, wiosno!
  • Mariusz Niedźwiecki - Czy kulka musi pachnieć cz.2
  • Artur Rodak - Znasz dobrze method feeder?
  • Norbert Regulski - Wiosenne starorzecze
  • Szymon Stasierski - "Metoda" na brak czasu
  • Tomasz Mulka - Powtórka z rozrywki
  • Artur Kraśnicki - Wiosenny, nocny method feeder
  • Krystian Grochowski - List do K. Mistrzostwa dla juniorów

E-czasopismo możecie czytać bezpłatnie poprzez aplikację mobilną "Wydawnictwo AS PRO MEDIA" oraz przez czytnik internetowy www.wydawnictwoaspromedia.com

Artykuł
Spinningowe przedwiośnie
2019-03-27

Coraz dłuższe dni i silniejsze nasłonecznienie powodują stopniowy wzrost temperatury wody. Ryby, jako stworzenia zmiennocieplne, doskonale to odczuwają i rozpoczynają intensywne żerowanie. Część z nas już wyczekuje… spiningowego przedwiośnia!

Jesteście ciekawi całego artykułu, który przygotował Kamil? Zapraszamy do najnowszego numeru e-magazynu Świat Suma 2/2019, który jest dostępny w naszej aplikacji WYDAWNICTWO AS PRO MEDIA.

Artykuł
Dobry przyjaciel sum
2019-03-27

Miejsca niedostępne dla wędkarzy łowiących z brzegu są dzikie i niezdobyte. Jakby sama natura chroniła je gęstymi lasami i bogatą roślinnością linii brzegowej. To tam ryby szukają ciszy i spokoju.

Jesteście ciekawi całego artykułu, który przygotował Piotrek? Zapraszamy do najnowszego numeru e-magazynu Świat Suma 2/2019, który jest dostępny w naszej aplikacji WYDAWNICTWO AS PRO MEDIA.

Artykuł
Włoski vertical
2019-03-27

Vetrtical to bardzo popularna metoda połowu sumów. Co prawda w związku z RAPR w Polsce jest zakazana, jednak we Włoszech święci triumfy.

Jesteście ciekawi całego artykułu, który przygotował Mario? Zapraszamy do najnowszego numeru e-magazynu Świat Suma 2/2019, który jest dostępny w naszej aplikacji WYDAWNICTWO AS PRO MEDIA.

Artykuł
Feederowy Big Game
2019-03-14

Wielu uważa, że do łowienia karpi +10 nie nadają się już wędki feederowe. Hol walecznego karpia na taki sprzęt jest jeszcze bardziej emocjonujący! Nasze szanse w tej walce stają się bardziej wyrównane, a o naszym sukcesie decyduje opanowanie i spokój. 

Jesteście ciekawi całego artykułu, który przygotował Janek? Zapraszamy do najnowszego numeru e-magazynu Świat Karpia 3/2019, który jest dostępny w naszej aplikacji WYDAWNICTWO AS PRO MEDIA.

Artykuł
Lac de Saint Cassien cz. 2
2019-03-14

Dopiero co skończyły się targi Rybomania Poznań. Byłem tak zajęty, że na ostatnią chwilę zostawiłem napisanie dalszego ciągu mojej relacji z pobytu nad pięknym lazurowym jeziorem. Szybko naprawiam swoje zaniedbanie. 

Jesteście ciekawi całego artykułu, który przygotował Tomek? Zapraszamy do najnowszego numeru e-magazynu Świat Karpia 3/2019, który jest dostępny w naszej aplikacji WYDAWNICTWO AS PRO MEDIA.

Artykuł
Idzie wiosna!
2019-03-14

Kto z nas nie wyczekuje już wiosny? Zima to dla mnie czas przemyśleń po sezonie i przygotowań do nowego. I gdy lody już puszczą i można ruszyć z wędkami nad wodę, euforia sięga zenitu i na nic narzekania innych oraz wewnętrzne obawy, że to ciężki okres.

Jesteście ciekawi całego artykułu, który przygotował Przemek? Zapraszamy do najnowszego numeru e-magazynu Świat Karpia 3/2019, który jest dostępny w naszej aplikacji WYDAWNICTWO AS PRO MEDIA.

Artykuł
Sposób na jesiotra
2019-03-14

Dla jednych piękny przyłów, dla innych ryba niechciana podczas karpiowych zasiadek. Często w polskich łowiskach karpiowych można natrafić na jesiotry. Kasia Kozłowska postanowiła podzielić się swoimi doświadczeniami ze spotkań z tą rybą. 

Jesteście ciekawi całego artykułu, który przygotowała Kasia? Zapraszamy do najnowszego numeru e-magazynu Świat Suma 2/2019, który jest dostępny w naszej aplikacji WYDAWNICTWO AS PRO MEDIA.

USTAWIENIA

Regulamin i polityka prywatności FAQ Dziennik zmian
Wersja 1.0
Korzystanie z aplikacji oznacza akceptację regulaminu. Jeśli jeszcze się z nim nie zapoznałeś, przejdź do zakładki Regulamin i polityka prywatności.
Wydawnictwo AS PRO MEDIA zastrzega sobie prawo do odmowy publikacji reklam i nie odpowiada za ich treść. Żaden materiał z czasopisma nie może być użyty i reprodukowany bez zgody wydawcy. Redakcja zastrzega sobie prawo do skrótów i redagowania zamawianych artykułów.
Świat Karpia, Świat Suma
AS PRO MEDIA
Czytaj czasopismo za darmo!
POBIERZ