Zaloguj

Aktualności

Kategoria:
Artykuł
Nieznane wody Hondo
2019-07-23

Ostatni etap indiańskiej ekspedycji Rafała Stasiaka. Ale czy znajdą się tam ryby?

Jesteście ciekawi całego artykułu, który przygotował Rafał? Zapraszamy do najnowszego numeru e-magazynu Świat Suma 4/2019, który jest dostępny w naszej aplikacji WYDAWNICTWO AS PRO MEDIA.

Artykuł
To prawda – staje okoniem
2019-07-22

Wyskakujące rybki, grzebienie (niczym rekiny) przecinające powierzchnie i hałas spowodowany intensywnym żerowaniem sprawiają, że nasze serce bije mocniej, a ręce drżą i się pocą. Co zrobić, aby je przechytrzyć? 

Jesteście ciekawi całego artykułu, który przygotował Wojtek? Zapraszamy do najnowszego numeru e-magazynu Świat Suma 4/2019, który jest dostępny w naszej aplikacji WYDAWNICTWO AS PRO MEDIA.

Artykuł
Upalne lato
2019-07-20

Każda ze zmiennych pogodowych ma olbrzymi wpływ na zajmowane stanowiska, aktywność czy żerowanie sumów. Jak sobie poradzić w upalne lato? 

Jesteście ciekawi całego artykułu, który przygotował Piotrek? Zapraszamy do najnowszego numeru e-magazynu Świat Suma 4/2019, który jest dostępny w naszej aplikacji WYDAWNICTWO AS PRO MEDIA.

Artykuł
Karpie w upale
2019-07-19

Jak być skutecznym nad wodą, kiedy przyjdzie nam łowić podczas „afrykańskich” upałów? Kasia Kozłowska podaje swój przepis na "karpie w upale".

Jesteście ciekawi całego artykułu, który przygotowała Kasia? Zapraszamy do najnowszego numeru e-magazynu Świat Karpia 7/2019, który jest dostępny w naszej aplikacji WYDAWNICTWO AS PRO MEDIA.

Artykuł
Sekrety połowu sumów
2019-07-18

Na przestrzeni ostatnich kilku lat żadna z europejskich wód nie zrobiła tak wielkiej furory jak Pad. Każdy, na którego celowniku znajduje się właśnie ta rzeka, w tym artykule znajdzie kilka bardzo pomocnych wskazówek, które pozwolą na odpowiednie przygotowanie do łowienia w tej rzece. 

Jesteście ciekawi całego artykułu, który przygotował Benjamin? Zapraszamy do najnowszego numeru e-magazynu Świat Suma 4/2019, który jest dostępny w naszej aplikacji WYDAWNICTWO AS PRO MEDIA.

Artykuł
Trafić w punkt
2019-07-17

Czy istnieje perfekcyjne miejsce, czas, idealna pogoda, która zapewni nam sukces? Co robić, kiedy wszystko idzie nie po naszej myśli? Jak trafić w punkt?

Jesteście ciekawi całego artykułu, który przygotował Łukasz? Zapraszamy do najnowszego numeru e-magazynu Świat Karpia 7/2019, który jest dostępny w naszej aplikacji WYDAWNICTWO AS PRO MEDIA.

Artykuł
Z czym nad rzekę?
2019-07-15

Łowienie nad rzeką różni się od łowienia w jeziorze. W swoim artykule Przemek podzieli się z Wami bogatą rzeczną wiedzą na temat nęcenia.

Jesteście ciekawi całego artykułu, który przygotował Przemek? Zapraszamy do najnowszego numeru e-magazynu Świat Karpia 7/2019, który jest dostępny w naszej aplikacji WYDAWNICTWO AS PRO MEDIA.

Artykuł
Mistrzostwa Europy Juniorów
2019-07-12

Te zawody to istna perełka wśród karpiowych imprez na całym świecie! I jedyna tego typu dla juniorów. W tym roku Kacper obserwował zawody jako trener i opiekun naszej reprezentacji.

Jesteście ciekawi całego artykułu, który przygotował Kacper? Zapraszamy do najnowszego numeru e-magazynu Świat Karpia 7/2019, który jest dostępny w naszej aplikacji WYDAWNICTWO AS PRO MEDIA.

Artykuł
Karpiarstwo to sport drużynowy
2019-07-10

Temat z okładki, czyli "Karpiarstwo to sport drużynowy". Zachęcamy do lektury artykułu Kuby Dłubaka, w którym dzieli się swoimi przemyśleniami i doświadczeniem na temat współpracy w drużynie i jej wagi dla końcowego sukcesu. Zarówno podczas prywatnych zasiadek jak i startów w zawodach.

Jesteście ciekawi całego artykułu, który przygotował Kuba? Zapraszamy do najnowszego numeru e-magazynu Świat Karpia 7/2019, który jest dostępny w naszej aplikacji WYDAWNICTWO AS PRO MEDIA.

Artykuł
Skwar a karpiowy feeder
2019-07-08

Lato w pełni! Jak zmobilizować letnie karpie do żerowania i złowić "upalną życiówkę" na feeder?

Jesteście ciekawi całego artykułu, który przygotowała Ania? Zapraszamy do najnowszego numeru e-magazynu Świat Karpia 7/2019, który jest dostępny w naszej aplikacji WYDAWNICTWO AS PRO MEDIA. 

Artykuł
Letnie karpie z platformy
2019-07-06

Dla tych, którzy jeszcze nie mają pomysłu na „wakacje z wędką" zapraszamy do lektury artykułu Mariusza Niedźwieckiego i Arka Cichosza, którzy postanowili przetestować nowy kierunek karpiowy! Wszystko okraszone magicznymi zdjęciami Arka Cichosza przeniosą Was do zupełnie nowej, nieznanej krainy! 

Jesteście ciekawi całego artykułu, który przygotowali Arek i Mariusz? Zapraszamy do najnowszego numeru e-magazynu Świat Karpia 7/2019, który jest dostępny w naszej aplikacji WYDAWNICTWO AS PRO MEDIA.

Aktualności
Karpiowy stalking
2019-07-05

Jest wczesny poranek nad zalewem. Słońce zaczyna wschodzić nad horyzontem, a nad wodą unosi się powoli zanikająca już mgła. Tym razem nie siedzę w namiocie, popijając kawkę i czekając na branie. Nie mam na to czasu. Przemierzam staw wokół w poszukiwaniu miejsc, w których mogą czaić się karpie. 

Jesteście ciekawi całego artykułu, który przygotował Michał? Zapraszamy do najnowszego numeru e-magazynu Świat Karpia 6/2019, który jest dostępny w naszej aplikacji WYDAWNICTWO AS PRO MEDIA.

Aktualności
Świat Karpia 7/2019 - PREMIERA
2019-07-05

Lato już na dobre zagościło w naszym kraju, w związku z tym zachęcamy do lektury wydania Świata Karpia. W tym numerze znajdziecie wiele artykułów, poświęconych taktyce na upalne zasiadki. Zaś na okładce zobaczycie Jakuba Dłubaka, który będzie Was przekonywać, że "Karpiarstwo to sport drużynowy".

Świat Karpia nr 31, czyli numer lipcowy jest już dostępny, a znajdziecie w nim 8 artykułów, których tematyka idealnie wpisuje się w obecne upalne dni. O tym jak przechytrzyć karpie w takich warunkach opowie Wam Anna Szraucer, Kasia Kozłowska oraz Przemek Pająk. Arek Cichosz i Mariusz Niedźwiecki zabiorą Was na platformę wędkarską i opowiedzą jak przygotować sie do takiej wyprawy.

Pełna lista artykułów:

Mariusz Niedźwiecki, Arkadiusz Cichosz - Letnie karpie z platformy
Jakub Dłubak - Karpiarstwo to sport drużynowy
Łukasz Lechowski - Trafić w punkt
Przemysław Pająk - Trudna sztuka nęcenia
Przemysław Wamberski - Z czym nad rzekę?
Kasia Kozłowska - Karpie w upale
Kacper Dowksza - Mistrzostwa Europy Juniorów
Anna Szraucner - Skwar a karpiowy feeder
oraz jak co miesiąc redakcyjny Przegląd rynku.

Aktualności
Żwirowe piękno Lubelszczyzny
2019-07-04

Jednym z pierwszych łowisk, które odwiedziłem w roku 2019, był niewielki zbiornik pożwirowy w województwie lubelskim – Eko Farma. Wraz z Arkiem zdecydowaliśmy się spędzić tam klika dni, próbując na własnej skórze przekonać się, cóż ta woda skrywa. 

Jesteście ciekawi całego artykułu, który przygotował Krystian? Zapraszamy do najnowszego numeru e-magazynu Świat Karpia 6/2019, który jest dostępny w naszej aplikacji WYDAWNICTWO AS PRO MEDIA.

Aktualności
Oko w oko z amurem
2019-07-03

Do dziś pamiętam, choć miałem wtedy około 10 lat, jak razem z tatą i starszym bratem jeździliśmy na ryby nad jedną ze świętokrzyskich zaporówek. Nie znaliśmy wówczas kulek proteinowych, dipów czy boosterów. 

Jesteście ciekawi całego artykułu, który przygotował Kuba? Zapraszamy do najnowszego numeru e-magazynu Świat Karpia 6/2019, który jest dostępny w naszej aplikacji WYDAWNICTWO AS PRO MEDIA.

USTAWIENIA

Regulamin i polityka prywatności FAQ Dziennik zmian
Wersja 1.0
Korzystanie z aplikacji oznacza akceptację regulaminu. Jeśli jeszcze się z nim nie zapoznałeś, przejdź do zakładki Regulamin i polityka prywatności.
Wydawnictwo AS PRO MEDIA zastrzega sobie prawo do odmowy publikacji reklam i nie odpowiada za ich treść. Żaden materiał z czasopisma nie może być użyty i reprodukowany bez zgody wydawcy. Redakcja zastrzega sobie prawo do skrótów i redagowania zamawianych artykułów.
Świat Karpia, Świat Suma
AS PRO MEDIA
Czytaj czasopismo za darmo!
POBIERZ