Zaloguj

Wydanie 5/2019

Dream Baits, historia, pasja, marka…
Dream Baits, historia, pasja, marka…
Dream Baits Polska

Wszystkie dobre rzeczy w życiu zaczynają się od pasji. To silne uczucie czy przeświadczenie pomaga nam w dążeniu do celu i uczynieniu go namacalnym.

Pasja
Dwadzieścia cztery lata temu zaczęło się wszystko, wtedy to Mario Gijbels zrobił pierwszą przynętę ze swoim tatą, wtedy też złapał wędkarskiego bakcyla, który dziś rządzi jego życiem. Z biegiem lat Mario rozwinął szósty zmysł w lokalizowaniu karpia, podpowiadający gdzie będą się odżywiać i jakie są najkorzystniejsze warunki, aby je złowić. W tej wędkarskiej grze istniał tylko jeden czynnik, na który to on mógł bezpośrednio wpływać i który może wpłynąć na złowienie karpia. Mario szybko zrozumiał, że dobra przynęta może zwabić ryby również innych wędkarzy, jeśli zostanie prawidłowo zastosowana.

W tym czasie skupił się na rozwoju przynęty, aby zwiększyć swój sukces wędkarski. Testował różne składniki, które stosował w praktyce. Robiąc dobre notatki o swoich odkryciach, dzielił się swoim doświadczeniem z wybitnymi wędkarzami - jego bliskimi przyjaciółmi, którzy byli w tamtym czasie w grze. Ta aktywność zaowocowała dwoma legendarnymi mieszankami bazowymi, które wciąż wytrzymują próbę czasu! „Red & Spicy” to legendarny i starannie utrzymany tajny przepis, który z każdym rokiem daje piękne ryby. Dream Baits wprowadził trend, włączając kryla do przynęty, zaowocowało to naszą często kopiowaną przynętą „Kryl i ośmiornica”.

Wyniki osiągane przez Mario nie pozostały niezauważone na karpiowej scenie i spowodowały zapotrzebowanie ze strony innych wędkarzy na zakup jego podstawowych mieszanek. Później Mario zaczął produkcję kulek w garażu swojego domu. W 2007 r. narodziła się firma Dream Baits.

Przyjaciele
W pierwszych dniach istnienia firmy nie było łatwo kupić sprzęt do rolowania lub utrzymać wystarczającą ilość składników. W tych trudnych czasach Mario zdecydował się nawet sprzedać swój ukochany sprzęt wędkarski, aby rozpocząć sen (= pochodzenie nazwy) stworzenia firmy przynętowej. Od samego początku był otoczony przyjaciółmi, którzy pomagali mu w każdy możliwy sposób. Pomagali mu w wyposażeniu, doradztwie, mediach i podczas tych trudnych zimowych dni. Stopniowo coraz więcej wędkarzy trafiało do Dream Baits. Po kilku latach łączenia dwóch zadań firma była wystarczająco rozwinięta, aby umożliwić Mario odejście z jego podstawowej pracy. Dzięki temu mógł poświęcić jeszcze więcej czasu swoim klientom i swojej pasji.

Mała rodzina
Do tej pory Dream Baits przyciąga najlepszych wędkarzy w regionie Beneluksu. Wszyscy z nich cieszą się szacunkiem, mają doświadczenie i różne osiągnięcia. Ale wszyscy mają jedną wspólną cechę, która ma kluczowe znaczenie dla przynęty, dostarczanie odpowiednich informacji zwrotnych o przynętach. To wsparcie jest niezbędne, aby nasze przynęty mogły przejść przez fazę testowania i aby nasza firma stale się rozwijała. Wbrew powszechnemu przekonaniu, członkowie naszego zespołu nie mieszkają nad wodą, ale łowią ograniczoną liczbę godzin w ciągu roku, mają pracę i rodzinę taką jak Ty. Sukcesy, które mają, są osiągalne dla wszystkich klientów, którzy kupują naszą przynętę.

Nasza przynęta ustanawiała rekord Benelux Carp trzykrotnie i nie zawiedzie Cię, gdy zdecydujesz się jej użyć. Dzięki naszym produktom wielu naszych klientów oraz członków zespołu osiągnęło rekordowe połowy we wszystkich miejscach w Europie i poza nią. Po tych wszystkich latach prawie wszyscy członkowie zespołu są nadal częścią naszej firmy. Jest to prawie mała rodzina i jesteśmy z tego dumni, ponieważ jest wyjątkowa w branży.

Testy w zbiorniku
W ciągu dwóch lat przeprowadziliśmy testy w zbiornikach w celu zmierzenia atrakcyjności i reakcji aminokwasów, smaków, olejów, kwasów i składników wabiących karpie. Robimy to dlatego, że chcemy zobaczyć na własne oczy co i jak działa. Jeszcze ważniejsze jest wyciąganie z tego wniosków, niż ufanie innym źródłom. Wszystkie przynęty (Sweet Seduction, VooDoo, VooDoo +), które skomercjolizowaliśmy później, miały swoje korzenie w badaniach w zbiornikach. Oczywiście zawsze obejmowało to dłuższy okres testów w różnych porach roku.

Następny poziom
W 2014 r. wykonano wiele pracy za kulisami, aby umożliwić nam posiadanie w pełni niezależnej fabryki przynęt. Utworzono partnerstwo w celu zakupu zakładu produkcyjnego dla pełnej automatyzacji naszej działalności. Jesteśmy zadowoleni, że osiągniemy pełną gotowość do działania jesienią tego roku, a nasza wydajność może osiągnąć do 1000 ton przynęty rocznie. Nasz magazyn ma wystarczająco dużo miejsca, aby przechowywać zapasy i dostarczać nasze przynęty na arenie międzynarodowej.

Naszą ambicją jest stać się przynętą dla wędkarzy na całym świecie, tak jak w regionie Beneluksu. Z dumą oferujemy wysokiej jakości przynętę w konkurencyjnej cenie. Daj szansę naszej przynęcie, a nigdy się nie zawiedziesz!

Zapraszamy do odwiedzenia profilu facebookowego polskiego oddziału firmy: Dream Baits Polska

Oceń artykuł
Średnia ocena artykułu
Skontaktuj się z autorem

USTAWIENIA

Regulamin i polityka prywatności FAQ Dziennik zmian
Wersja 1.0
Korzystanie z aplikacji oznacza akceptację regulaminu. Jeśli jeszcze się z nim nie zapoznałeś, przejdź do zakładki Regulamin i polityka prywatności.
Wydawnictwo AS PRO MEDIA zastrzega sobie prawo do odmowy publikacji reklam i nie odpowiada za ich treść. Żaden materiał z czasopisma nie może być użyty i reprodukowany bez zgody wydawcy. Redakcja zastrzega sobie prawo do skrótów i redagowania zamawianych artykułów.
Świat Karpia, Świat Suma
AS PRO MEDIA
Czytaj czasopismo za darmo!
POBIERZ