Dream Baits, historia, pasja, marka…
Dream Baits, historia, pasja, marka…

Przetłumacz:

Wszystkie dobre rzeczy w życiu zaczynają się od pasji. To silne uczucie czy przeświadczenie pomaga nam w dążeniu do celu i uczynieniu go namacalnym.

Średnia ocen:

Pasja
Dwadzieścia cztery lata temu zaczęło się wszystko, wtedy to Mario Gijbels zrobił pierwszą przynętę ze swoim tatą, wtedy też złapał wędkarskiego bakcyla, który dziś rządzi jego życiem. Z biegiem lat Mario rozwinął szósty zmysł w lokalizowaniu karpia, podpowiadający gdzie będą się odżywiać i jakie są najkorzystniejsze warunki, aby je złowić. W tej wędkarskiej grze istniał tylko jeden czynnik, na który to on mógł bezpośrednio wpływać i który może wpłynąć na złowienie karpia. Mario szybko zrozumiał, że dobra przynęta może zwabić ryby również innych wędkarzy, jeśli zostanie prawidłowo zastosowana.

W tym czasie skupił się na rozwoju przynęty, aby zwiększyć swój sukces wędkarski. Testował różne składniki, które stosował w praktyce. Robiąc dobre notatki o swoich odkryciach, dzielił się swoim doświadczeniem z wybitnymi wędkarzami - jego bliskimi przyjaciółmi, którzy byli w tamtym czasie w grze. Ta aktywność zaowocowała dwoma legendarnymi mieszankami bazowymi, które wciąż wytrzymują próbę czasu! „Red & Spicy” to legendarny i starannie utrzymany tajny przepis, który z każdym rokiem daje piękne ryby. Dream Baits wprowadził trend, włączając kryla do przynęty, zaowocowało to naszą często kopiowaną przynętą „Kryl i ośmiornica”.

Wyniki osiągane przez Mario nie pozostały niezauważone na karpiowej scenie i spowodowały zapotrzebowanie ze strony innych wędkarzy na zakup jego podstawowych mieszanek. Później Mario zaczął produkcję kulek w garażu swojego domu. W 2007 r. narodziła się firma Dream Baits.

Przyjaciele
W pierwszych dniach istnienia firmy nie było łatwo kupić sprzęt do rolowania lub utrzymać wystarczającą ilość składników. W tych trudnych czasach Mario zdecydował się nawet sprzedać swój ukochany sprzęt wędkarski, aby rozpocząć sen (= pochodzenie nazwy) stworzenia firmy przynętowej. Od samego początku był otoczony przyjaciółmi, którzy pomagali mu w każdy możliwy sposób. Pomagali mu w wyposażeniu, doradztwie, mediach i podczas tych trudnych zimowych dni. Stopniowo coraz więcej wędkarzy trafiało do Dream Baits. Po kilku latach łączenia dwóch zadań firma była wystarczająco rozwinięta, aby umożliwić Mario odejście z jego podstawowej pracy. Dzięki temu mógł poświęcić jeszcze więcej czasu swoim klientom i swojej pasji.

Mała rodzina
Do tej pory Dream Baits przyciąga najlepszych wędkarzy w regionie Beneluksu. Wszyscy z nich cieszą się szacunkiem, mają doświadczenie i różne osiągnięcia. Ale wszyscy mają jedną wspólną cechę, która ma kluczowe znaczenie dla przynęty, dostarczanie odpowiednich informacji zwrotnych o przynętach. To wsparcie jest niezbędne, aby nasze przynęty mogły przejść przez fazę testowania i aby nasza firma stale się rozwijała. Wbrew powszechnemu przekonaniu, członkowie naszego zespołu nie mieszkają nad wodą, ale łowią ograniczoną liczbę godzin w ciągu roku, mają pracę i rodzinę taką jak Ty. Sukcesy, które mają, są osiągalne dla wszystkich klientów, którzy kupują naszą przynętę.

Nasza przynęta ustanawiała rekord Benelux Carp trzykrotnie i nie zawiedzie Cię, gdy zdecydujesz się jej użyć. Dzięki naszym produktom wielu naszych klientów oraz członków zespołu osiągnęło rekordowe połowy we wszystkich miejscach w Europie i poza nią. Po tych wszystkich latach prawie wszyscy członkowie zespołu są nadal częścią naszej firmy. Jest to prawie mała rodzina i jesteśmy z tego dumni, ponieważ jest wyjątkowa w branży.

Testy w zbiorniku
W ciągu dwóch lat przeprowadziliśmy testy w zbiornikach w celu zmierzenia atrakcyjności i reakcji aminokwasów, smaków, olejów, kwasów i składników wabiących karpie. Robimy to dlatego, że chcemy zobaczyć na własne oczy co i jak działa. Jeszcze ważniejsze jest wyciąganie z tego wniosków, niż ufanie innym źródłom. Wszystkie przynęty (Sweet Seduction, VooDoo, VooDoo +), które skomercjolizowaliśmy później, miały swoje korzenie w badaniach w zbiornikach. Oczywiście zawsze obejmowało to dłuższy okres testów w różnych porach roku.

Następny poziom
W 2014 r. wykonano wiele pracy za kulisami, aby umożliwić nam posiadanie w pełni niezależnej fabryki przynęt. Utworzono partnerstwo w celu zakupu zakładu produkcyjnego dla pełnej automatyzacji naszej działalności. Jesteśmy zadowoleni, że osiągniemy pełną gotowość do działania jesienią tego roku, a nasza wydajność może osiągnąć do 1000 ton przynęty rocznie. Nasz magazyn ma wystarczająco dużo miejsca, aby przechowywać zapasy i dostarczać nasze przynęty na arenie międzynarodowej.

Naszą ambicją jest stać się przynętą dla wędkarzy na całym świecie, tak jak w regionie Beneluksu. Z dumą oferujemy wysokiej jakości przynętę w konkurencyjnej cenie. Daj szansę naszej przynęcie, a nigdy się nie zawiedziesz!

Zapraszamy do odwiedzenia profilu facebookowego polskiego oddziału firmy: Dream Baits Polska

Skomentuj